Кошик (0)
  • /files/img/2004/73/73-2004.IMG_6594-min.jpg

З приходом тепла з'являється зрозуміле бажання одягнути щось легке та зручне, наприклад, сарафан. Але для того, щоб обрати ідеальний сарафан, недостатньо слідкувати за модними тенденціями. Немалу увагу потрібно приділити своєму типу фігури, адже правильно підібрані  декольте, силует та колір можуть підкреслити переваги та замаскувати недоліки.

→ Фігура "пісочний годинник"

Власницям такого типу фігури можна обирати найрізноманітніші моделі, бо їм потрібно лише підкреслювати  свої переваги. Краще обирати моделі з легких та струмливих тканин, з вузькими бретелями та лаконічним кроєм.

→ Фігура "груша"

Дуже жіночний тип фігури, для котрого характерні вузькі плечі та широкі стегна. Задача сарафану у даному випадку - підкреслити цю жіночність, придати об'єм грудям, та трохи візуально підкорегувати лінію стегон. Для цього ідеально підійдуть моделі “максі” довжини з вузькими бретелями та прикрасами на верхній частині сарафану.

→ Фігура "прямокутник"

У "прямокутній" фігурі досить врівноважені верхня та нижня частини, але талія є не дуже вираженою. Основним завданням сарафану у цьому випадку буде пом'якшення лінії талії, та підкреслення природніх форм тіла. Завищена талія, об'ємний низ, широкі бретелі - все це буде тут доречно. Що стосується довжини, то вибір залишається за вами, адже “міні” допоможе підкреслити красу ніг, а “максі” чудово "витягне" силует.

→ Фігура "перевернутий трикутник"

Якщо у вас широкі плечі та вузькі стегна, вам підійдуть сарафани з пишним та об'ємним низом, що дасть змогу врівноважити фігуру. Ще один варіант сарафану - комбінований, коли однотонний темний ліф доповнюється різнокольоровою "спідницею" світлих тонів.

Подписка на рассылку

Новости сайта на email