Кошик (0)
  • /files/img/1992/73/73-1992.IMG_6615.jpg

Чи є у вашій уяві такий одяг, котрий би ви ні за що не одягли? Образ, який не вписується у ваше уявлення про стиль та моду? Чи можливо ви не можете прийняти ті якості, про котрі "розповідає" той чи інший гардероб? 

В силу того, що у кожного образу є своє “послання”, своє емоційне забарвлення, і що гардероб виражає основні життєві позиціі та цінності, - повне викреслювання того чи іншого образу зі свого життя - це, насамперед, відторгнення певних якостей в собі, та в інших. 

Вправи на зміну ставлення до різних стилей вбрання

Зовсім не означає, що елегантній жінці потрібно долучати до свого гардеробу гранжові або епатажні речі. Можна просто провести декілька вправ, наприклад, виписати які риси притаманні одягу, котрий ви б ніколи не одягли, або поставити собі декілька питань: 

  • на кому ви бачили такий одяг, і чи подобаються вам ці люди? 
  • як би ви почували себе, якщо б одягли такий одяг? 
  • які якості виражає цей одяг (цілеспрямованність, жага до свободи, невпевненість, рішучість та ін.)? 
  • чому людині можуть бути потрібні саме ці якості? 
  • чи можуть ці якості виконувати позитивну функцію саме у вашому житті? 

Відповідаючи на ці питання, спробуйте знайти позитивне пояснення відторгнутому вами стилю, не осуджуючи його. Пам’ятайте, що мода протесту та антимода виконують важливу функцію для тієї людини, котра її обирає. 

І наприкінці - невеличка цитата про одяг з робіт відомого психоаналітика Зігмунда Фрейда: 

"Все, що людина робить зі своїм одягом, часто навіть сама того не помічаючи, становить не менш важливий інтерес для лікаря і заслуговує його уваги. Будь-яка зміна в звичному вбранні,- чи то недолік, не застібнутий ґудзик чи будь-яка привертаюча увагу деталь - все це засіб вираження чогось такого, про що сама людина не хоче говорити прямо; як правило, вона робить це абсолютно несвідомо"

Подписка на рассылку

Новости сайта на email